Facebook #webkentyazilim Webkent Yazılım LinkedIn Webkent Yazılım Foursquare
Ana Sayfa İletişim
 
 
Elektronik Ticaret Uygulamaları
 

  Bilişim teknolojileri her geçen gün farklı boyutlara taşınmakta ve günlük çalışma hayatımızın bir parçası haline gelmiş bulunmaktadır. Şirketlerin ayakta kalabilmesi ve söz sahibi olabilmesi; tüm dünyanın kabul ettiği bu internet ortamındaki rekabetin yakın takipçisi olmaktan geçer. Son yıllardaki en büyük pazar payının internet mağazacılığının olduğu bir gerçektir. Ve bu gerçeğin farkına varan firmalar çoktan pazardaki yerini almış durumdadırlar.
 
  E-ticaret uygulamarındaki en önemli etken her ne kadar ürün tedariği olarak görünsede yazılımın etkeni çok daha büyüktür. Güvenli bir yazılım 3D SECURE SANAL POS altyapısı ile bütünleştiğinde alıcıdaki güvensizliği ortadan kaldırmaktadır.
 
  Stok gerektirmeyen, yüksek rakamlara kira ödemeden sermayesiz olan elektronik ticaretler; her sektörden her firmaya ve bireysel projelere uygulanabilmektedir. Sizleri de bu dev pazardaki yerinizi almanız için Webkent Yazılım'ın sizlere sunmuş olduğu elektronik ticaret uygulamalarından faydalanmaya davet ediyoruz.

 
Pamukkale Üniversitesi Teknokent B Blok Z-01 DENİZLİ     +90(258) 244 00 50 Web Tasarım | Yazılım