Facebook #webkentyazilim Webkent Yazılım LinkedIn Webkent Yazılım Foursquare
Ana Sayfa İletişim
 
 
API ile Entegre SMS Gönderimi
 

NEDİR ?
  API ile SMS entegrasyonu yapılan sistemlerde, kısa mesaj hizmeti aldığınız aracı kurumun ek hiç bir mesaj gönderim yazılımını kullanmanıza gerek kalmadan, tüm mesaj gönderimleri web siteniz üzerinden verilen komutlar ile yürütülmektedir.

ÜCRETLENDİRME
  Aracı kurum ile yaptığınız sözleşmede belirtilen "ücret / SMS adedi" ayarları geçerli olacak ve gönderilen her SMS, mesaj kotanızdan düşecektir.

KULLANIM ALANLARI
  Web sitenize kayıt olan üyelerin doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerinde, tüm ayarları üye veritabanından alarak, web siteniz üzerinden otomatik SMS gönderebilirsiniz.

  Ürün sipariş temalı e-ticaret sistemlerinde, üyenin cep telefonuna sipariş aşamalarının "Ürün tedarik ediliyor" , "Ürününüz 01.01.2011 tarihinde kargolandı" vb. şeklinde otomatik bilgi SMS'leri gitmesini sağlayabilirsiniz.

  Web sitenizdeki "Şifremi Unuttum" bölümünün cevabı olarak, üye şifresinin cep telefonuna SMS olarak gitmesini sağlayabilir, şifreli sayfalarda "Cep Telefonunuza Gelen Şifreyi Giriniz" özelliği ile ek güvenlik katmanı oluşturabilirsiniz..

 
Pamukkale Üniversitesi Teknokent B Blok Z-01 DENİZLİ     +90(258) 244 00 50 Web Tasarım | Yazılım